بهترین محصول پلی استر غیراشباع و اپوکسی را از ما بخواهید

تحقیق و توسعه

بیایید آینده را با هم طراحی کنیم

بخش تحقیق و توسعه ما فعالیت های تحقیق و توسعه را در شرکت هدایت می کند و از افزایش رقابت پذیری محصولات در بازارهای ملی و بین المللی حمایت می کند. در راستای کار انجام شده، تجهیزات پیشرفته با سیستم ما تطبیق داده شده است و بسیاری از محصولات جدید مورد استفاده قرار می گیرند. هدف ما دنبال کردن تحولات فناورانه در صنعت رزین، انجام تحقیقات کاربردی و تبدیل شدن به یک مرکز تحقیق و توسعه شایسته است که امکان عرضه محصولات جدید به بازار جهانی را فراهم می کند. این واحد بر آن است تا با مطالعات علمی در این زمینه ارزش افزوده ای برای جهان و کشورمان فراهم کند. تمام رزین‌هایی که امروز می‌فروشیم در کارخانه ما تولید می‌شوند و در آزمایشگاه تحقیق و توسعه خودمان و توسط تیم تحقیق و توسعه متخصص ما آزمایش می‌شوند.

روش کار تحقیق و توسعه هر رزین به شرح زیر است:

تیم تحقیق و توسعه ما متشکل از مهندسان مواد، پلیمر و شیمی خواسته های مشتریان را از بازارهای داخلی و خارجی ارزیابی می کند. اول از همه، آنها تقاضا برای یک رزین را با چه مقادیر شیمیایی و مکانیکی برای کدام کاربرد تعیین می کنند. پس از این تعیین، تغییراتی بر روی فرمول های موجود با توجه به نسبت گلیکول، اسید، انیدرید اسید و مونومر و خواص رزین مکانیکی و مایع مورد نظر اعمال می شود.

آزمایشگاه

در شرایط آزمایشگاهی در راکتورهای آزمایشی 2 یا 5 کیلوگرمی ما مطالعات انجام می شود و سعی می شود رزین مورد نظر تولید شود. اگر فرمولی نداشته باشیم که مقادیر شیمیایی و مکانیکی رزین مورد نظر را تامین کند، با انجام تحقیقات لازم فرمول مورد نظر ایجاد می شود. این فرمول با مطالعات آزمایشی راکتور توسعه یافته و نمونه کار برای مشتری انجام می شود. نمونه به مشتری تحویل داده می شود و نتیجه درخواست می شود.

آزمایش صنعتی

اگر محصول مناسب تشخیص داده شود، کار برای آزمایش صنعتی آغاز می شود. برای این کار، یک مطالعه آزمایشی بزرگ دوباره برای همان محصول بین 50 کیلوگرم تا 1000 کیلوگرم برای مشتری انجام می شود. اگر کاربر محصول به دست آمده در نتیجه این مطالعه آزمایشی را تایید کند، فرمول با ارائه آن به تولید به محدوده محصول اضافه می شود.

ما مطالعات زیر را در آزمایشگاه تحقیق و توسعه خود انجام می دهیم:

  • توسعه محصول جدید
  • بهبود محصولات موجود ما (بهینه سازی ها و تغییرات)
  • تست رزین مایع و پخت بر روی محصولات نهایی

ما در تلاش هستیم تا از روش‌های تولید سبز برای حفظ منابع سیاره خود استفاده و تحقیق کنیم.