بهترین محصول پلی استر غیراشباع و اپوکسی را از ما بخواهید

مهندسی مواد آلی البرز

درباره ما

بنیان گذران شرکت از کارشناسان فنی در حوزه صنعت کامپوزیت هستند که دارای تحصیلات عالی در رشته های مهندسی  شیمی و مهندسی مواد از دانشگاهای معتبر می باشند که با سال ها تلاش در عرصه کامپوزیت کشور به نیاز کشور جهت برخی از مواد پی بردند و تمام توان و تلاش خود را جهت بر آوردن نیاز صنعت نوپا کامپوزیت در ایران گذاشته اند.    شرکت ما به نیازهای مشتریان خود در بالاترین سطح پاسخ می دهد و دامنه محصولات ما هر روز در حال گسترش و بهبود است .

شرکت مهندسی مواد آلی البرز با پیشینه ای دیرین و حصول تجارب پربار و گران بها برترین در زمینه ی تولید و صادرات رزین پلی استر در بازار داخلی و خارجی می باشد .

ماموریت ما

ما به مشتریان خود به طیف کاملی از محصولات را در صنعت پلی استر و کامپوزیت ارائه می دهیم و به توسعه مفاهیم جدید و نو آورانه محصول و سیستم های تولید کمک میکنیم و درعین حال دانش فنی و شیمیایی جامعی را ارائه می دهیم .

چشم انداز ما

دامنه محصولات ما هر روز در حال گسترش و بهبود است و با همان اشتیاق روز اول در حال انجام وظیفه خود می باشیم. شرکت ما بنای کیفیت محصولات خود را بر صادرات قرار داده و در این راستا قدم بر می دارد. امید به آنکه با تلاش و خدمت به مردم سرزمینمان بتوانیم راه را  برای گسترش صنعت کامپوزیت کشورمان هموار کنیم.

رمز ماندگاری شرکت مهندسی مواد آلی البرز در کیفیت بالای محصولات نهفته است .

به امید موفقیت تیم شرکت مهندسی مواد الی البرز (رزین پلی استر کیمیا)